mk Macedonian

LUM-WKLS2

Конектор

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003232 Категорија

Опис

3.5mm. Jack Mono Angle

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра