Конектор – LUM-WBTORB

Конектори

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003255 Категорија

Опис

RCA Женско за на шасија, црна боја.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра