Конектор – KON-NEKJ2 ADAPTER PLUG FEMALE EXTENSION MOBILE 5.5X2.1MM

Adapter Extension Plug

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008352 Категорија

Опис

Приклучок 5.5*2.1.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра