Лед Лента – LT-30 ЛАМП-ЛЕД 22

ЛЕД Лента

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010026 Категорија

Опис

LED лента 22" Модел: CA-490-480MM-22W-87LED Тип: 3528 / 84 диоди Напојување: 12V Должина: 490mm Ширина: 4mm Висина: 2mm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра