LT-30 ЛАМП-ЛЕД 22

ЛЕД Лента

5.69 

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010026 Категорија

Опис

LED лента 22″

Модел: CA-490-480MM-22W-87LED

Тип: 3528 / 84 диоди

Напојување: 12V

Должина: 490mm

Ширина: 4mm

Висина: 2mm

Избери Валута
EUR Евра