Диода – LED Diodi za LED TV 7020 6V

ЛЕД диоди за ЛЕД ТВ

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010113 Категории ,

Опис

Модел :7030 6V Напон:6V Ампеража:160mA Лумени:70LM Се користи за :Позадинско осветлување, температура на боја:10000-15000K Димензии:7.0*3.0MM

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра