LT-53 LED Lenta za Grundig 47″

LED позадинско осветлување

300 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008324 Категорија

Опис

LED лента за GRUNDIG 47″

Должина: 523mm / 6 диоди / 3V

Комплетот содржи 10 ленти.

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра