LED STRIP 14.4W 12VDC 6400K

ЛЕД Лента

80 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 490704 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДЕН МЕТАР !

Влезен напон (V) : 12VDC

Номинална моќност (W/m) : 14.4W/m

Температурна боја (K) : 6400K

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра