Лед Лента – LED STRIP 5W 12VDC 300LED/IP21

LED STRIP

145 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 312918 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДЕН МЕТАР ! 5W 12VDC 300LED/IP21 Зелена боја.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра