Лед Диода – OSY5LU3133A

OSY5LU3133A 3mm, 80mcd@20mA, 590nm Yellow, Transparent, 30°

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008706 Категорија

Опис

3mm, 80mcd@20mA, 590nm Жолта, проѕирна, 30° Производител OPTOSUPPLY INTERNATIONAL Големина 3.0mm Бранова должина 590nm Жолта боја.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра