Лед Диода – L-59EGW

Лед Диоди

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004461 Категорија

Опис

Лед диода – Дијаметар 5 mm Боја Црвена / Зелена.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра