Лед Диода – OSG8NU5A34A

OSG8NU5A34A 5mm, 20mcd@20mA, 570nm Yellow-Green, Diffused, 30°

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008705 Категорија

Опис

Лед диода 5mm, 20mcd@20mA, 570nm Жолто-Зелена.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра