Лед Лента – LED STRIP 4.8W 12VDC

Лед Лента

80 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 490700 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДЕН МЕТАР ! Влезен напон (V) : 12VDC Номинална моќност (W/m) : 4.8W/m Температурна боја (K) : 6000K

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра