Диода – LED Diodi za LED TV 3528 3-3.7V

ЛЕД ТВ ЛЕД Диоди

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002133 Категории ,

Опис

LED Диода 3528 3V Напон: 3V – 3.7V Струја: 280mA Моќност: 1W 100LM-110LM/W 15000-20000K

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра