LED Sijalica E27 9W 800lm 3000K HYUNDAI

ЛЕД СИЈАЛИЦА

70 ден

Достапност:

❌ Нема на залиха

Шифра: 008539 Категорија

Опис

HY/LED/9W/E27/3000K 220V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра