Сијалица – LED GU10 Omega 4W Neutral White 4200K Spot Light

ЛЕД Сијалица

190 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 049130 Категорија

Опис

Моќност: 4W Лумени: 240 Температура на боја: 4200K неутрално бело Влезен напон: AC100-240V 50/60Hz Агол на зрак: 120° Приклучок: Gu10

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра