Лед Лента – LED Strip 4210 5050 30 SMD/M 7.2W/m 2700K Водоотпорна

Лед Лента

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008452 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДЕН МЕТАР!
LED Strip 4210 5050 30 SMD/M 7.2W/m 2700K Водоотпорна .

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра