Лед Диода – CLL-50421 LED 5mm Orange

CLL-50421 5mm, 5mcd@20mA, Orange, Diffuse

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008702 Категорија

Опис

5мм, 5мцд@20мА, Портокалова

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра