Сијалица – LED GU5.3 5W 6500K HL-MR16-102-005 CTORCH

ЛЕД Сијалица

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 490805-1 Категорија

Опис

ЛЕД СИЈАЛИЦА COB/5W/MR16/GU5.3/6500K 375lm – 220V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра