LED СИЈАЛИЦА GU5.3 5W 3000K

ЛЕД СИЈАЛИЦА

80 ден

Достапност:

❌ Нема на залиха

Шифра: 490806-1 Категорија

Опис

COB/5W/MR16/GU5.3/3000K/560lm – 220V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра