Сијалица – LED 9W 840lm HY/LED/A60/9W/E27/6500K Hyundai

LED Сијалица

65 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 490648 Категорија

Опис

ЛЕД СИЈАЛИЦА HY/LED/A60/9W/E27/6500K

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра