TEZ Stedliva sijalica KFc-S 2700K, 23W, E27

Економична Сијалица

255 ден

Достапност:

❌ Нема на залиха

Шифра: 002576 Категорија

Опис

ТЕЖ Штедлива сијалица KFc-S 2700K, 23W, E27

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра