Сијалица – LAMP S41HQ

Сијалица

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009772 Категорија

Опис

Тип на фасонка: E14, Моќност: 25W.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра