Сијалица – LAMP MR16/35HQ

HQ HALOGEN LAMP

45 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004692 Категорија

Опис

Температура на боја ( Келвин ): 2800. 35W.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра