Сијалица – LAMP H32HQ

HQ LAMP 300 WATT 230 VOLT GX6.35

180 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009777 Категорија

Опис

Моќност 300W, Напон 230 V.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра