Сијалица – LAMP H091HQ

HALOGEN MR11/35W 3500H

45 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009778 Категорија

Опис

  • Тип на сијалица: Халогена – Подножје на светилка: GX5.3 bi пински – Моќност Конс.: 35 вати – Просечен животен век: 3500 h
Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра