Сијалица – LAMP EC17HQ

Економична Сијалица

155 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005941 Категорија

Опис

Марка: HQ • Моќност: 15 вати • Фасонка: Е27 • Работни часови: ±6000 часа •

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра