Сијалица – LAMP DL870G

8V 70mA

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005400 Категорија

Опис

Сијалица: 8V 70mA Зелена

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра