Сијалица – LAMP 7125

BAYONET 12V 100MA

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003970 Категорија

Опис

Дијаметар x Length: 10 x 28 mm Volts: 12 V Amps: 100 mA

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра