Сијалица – LAMP 606

Pre-focus 6 V 500 mAh

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002807 Категорија

Опис

Дијаметар x Должина: 11.5 x 30.5 mm Volts: 6 V Amps: 500 mA

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра