Сијалица – LAMP 6025

Telephonelamp T5.5 24V 50 mAh

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002808 Категорија

Опис

Дијаметар x Должина: 4.8 x 30.0 mm Volts: 24 V Amps: 50 mA

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра