Сијалица – LAMP 3709

SCREW LAMP 6V 50MA

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003971 Категорија

Опис

Дијаметар x Должина:. 10 x 28 mm Напон: 6 V Ампери: 50 mA

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра