Кабел со Конектори – KNA24200E50

Stereo Audio Cable 2x RCA Male – 2x RCA Male 5.00 m Anthracite

590 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004502 Категорија

Опис

Стерео аудио кабел 2x RCA машко – 2x RCA машко 5,00 m Антрацит.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра