Кабел со Конектори – CABP24200AT10 Stereo Audio Cable

Stereo Audio Cable | 2x RCA Male – 2x RCA Male | 1.0 m | Anthracite

295 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008185 Категорија

Опис

Овој стерео аудио кабел со RCA во RCA конектори може да се користи за поврзување како аудио конекција за уреди како што се звучник или засилувач.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра