Кабел со Конектори – KNA22200E30

Stereo Audio Cable 3.5 mm Male – 2x RCA Male 3.00 m Anthracite

470 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002843 Категорија

Опис

Стерео аудио кабел 3,5 mm машки – 2x RCA машки 3.0 m Антрацит

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра