Кабел со Конектори – KNA22200E20

Stereo Audio Cable 3.5 mm Male – 2x RCA Male 2.00 m Anthracite

335 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004122 Категорија

Опис

Стерео аудио кабел 3,5 mm машки – 2x RCA машки 2.0 m Антрацит

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра