Безжичен DECT Телефон – Telephone Panasonic KX-TG 1911FXG Black

DECT phone

1,400 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002544 Категорија

Опис

• ЛЦД јазици: 15 јазици • Именик до 50 броеви (12 знаци / 24 броеви) • Повторно бирање: 10 (име и број) • Фазни поставки на поставката за јачина на звук: (5 + OFF) • Време на разговор: до 15 часа • Во мирување: до 170 часа.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра