Држач за мобилен телефон за на велосипед – BXL-HOLDER30

Universal phone holder bike

380 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002543 Категорија

Опис

Монтирајте го вашиот паметен телефон, PDA или iPod цврсто на вашиот велосипед со овој универзален држач за телефон. Држачот е многу лесен за монтирање на вашиот велосипед и цврсто ќе ја држи вашата опрема. На овој начин, можете лесно да го контролирате вашиот уред.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра