Собна Антена – KN-DVBT-IN10

Активна DVB-T Надворешна Антена

485 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005867 Категорија

Опис

Марка Konig Tип DVB-T Локација Внатрешна Големина 36 cm Должина 315 mm Фреквенциски Банд DVB-T Подрачје 15 dB(A) Напон 5DC V Боја Црна Должина на кабелот 120 cm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра