ANT21

Телескопски Антени

130 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004131 Категорија

Опис

 

Marka Fixapart
Tип Радио
Локација Внатрешна + Надворешна
Должина собрана 347 mm
Должина пуштена 1236 mm
Дијаметар 6 mm
Фреквенциски Банд FM
Боја Сива
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра