Собна Антена DVB-TW25

Собна Антена

300 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005445 Категорија

Опис

25dbi Опсег на фреквенции во затворен простор: VHF 174-230MHz, UHF 470-862MHz

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра