Антена – ANT 23 ASS

Indoor and Outdoor Radio Antenna FM

118 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005770 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНО ПАРЧЕ !!! • Тип на сигнал : ФМ
• Материјал : Метал
• Ранг : 88-105 МХз
• Ранг : 0-15 км
• Боја : Сива

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра