Термо Собирачко Црево – KKZW 9.5/4.8 1200MM

Shrinkable Tubes 9.5/4.8 1.2 m Black

65 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002733 Категорија

Опис

Огноотпорно термособирачко црево, кое по загревањето го намалува својот пречник на половина.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра