Термо Собирачко Црево – KKZWL 18/0.5

Shrinkable Tubes 18 mm 0.50 m Black

215 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008348 Категорија

Опис

Огноотпорно термособирачко црево, кое по загревањето го намалува својот пречник на половина.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра