Термо Собирачко Црево – KKZWD 3.2

Shrinkable Tubes 3.2 mm 15.0 m Black

75 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004877 Категорија

Опис

Огноотпорно термособирачко црево, кое по загревањето го намалува својот пречник на половина.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра