Термо Собирачко Црево – KKZW 9

Shrinkable Tubes 9 mm 0.50 m Red

40 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008378 Категорија

Опис

Огноотпорно термособирачко црево, кое по загревањето го намалува својот пречник на половина.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра