Термо Собирачко Црево – KKZW 3.2/1.6 1200MM

Shrinkable Tubes 3.2 mm 1.2 m Black

55 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004875 Категорија

Опис

Огноотпорно термособирачко црево, кое по загревањето го намалува својот пречник на половина.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра