Термо Собирачко Црево – KKZWL 6/0.5

Shrinkable Tubes 6 mm 0.50 m Black

110 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008345 Категорија

Опис

Огноотпорно термособирачко црево, кое по загревањето го намалува својот пречник на половина.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра