KIA7217AP-KEC

Интегрални Кола

60 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006154 Категорија

Опис

NF-E, 5,8W(13,2V/4к), Ucc=9..18V

Замена: TA7217(A)P

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра