OB2203CP-SMD

Интегрални Кола

120 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004733 Категорија

Опис

Quasi-Resonant Flyback PWM Controller

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра